Dermoscent® Essential Mousse® kass 150ml kuivpuhastusvaht

lockHindade nägemiseks logige sisse

Essential Mousse® on pakendatud aerosoolivabasse pumppihustisse ning see on esimene loputusvaba puhastav ja taastav hooldusvahend, mis on mõeldud sagedaseks kasutamiseks koertel, kassidel ja väikeimetajatel (küülikud, tuhkrud, merisead, hamstrid, rotid, hiired...). 100% looduslikest toimeainetest koosnev, nahka rahustava koostisosaga Essential Mousse™ on seebivaba ning:
•    kõrvaldab looma lõhna ning eemaldab tõhusalt mustuse
•    rahustab tundlikku nahka
•    suurendab karva läikivust
•    tugevdab naha hüdrolipiidkihti ning hoiab naha niisutatuna

KOOSTIS
Essential Mousse® koostises on kanepiõli, mis sisaldab rikkalikult asendamatuid rasvhappeid (Ω 3 ja 6), niaouli eeterlik õli, samblikuekstrakt, kõrvitsaseemnetest saadav nahka rahustav aine. Puhastav baaslahus sisaldab seebilille juure ekstrakti ning rohelistest õuntest saadud liopaminohappeid.
KASUTAMINE

Enne kasutamist loksutada. Pumbake vaht enda peopessa või kandke see otse looma karvale. Veenduge, et karvastik on vahuga korralikult kaetud ning laske sel mõjuda, samal ajal õrnalt masseerides, soovitavalt vastukarva, et nahk saaks võimalikult puhtaks. Vältige vahu sattumist silmadesse ja ninna. Eemaldage mustus käterätikuga. Laske kuivada, seejärel kammige karv läbi.

LISAINFO
  • Essential Mousse® sobib suurepäraselt kasutamiseks loomadel, kes elavad korteris, kus sagedane puhastamine võib näiteks ruumipuuduse tõttu olla keerukas. 
  • Praktiline lahendus püsimatute või vett ja šampooni mitte sallivate loomade puhastamiseks. Samuti kasulik haigusest taastuvate või pidamatusega loomade hügieeni säilitamiseks.  
  • Sageli halvasti lõhnavate loomade, näiteks tuhkrute puhastamiseks. 
  • Väga mugav (nt. käppade) lokaalseks puhastamiseks pärast jalutuskäiku – kiire ja tõhus
  • Allergeenide eemaldamiseks tundliku nahaga looma naha pinnalt.

Tõhusus
Essential Mousse® tõhusus on tõestatud loomaarstide järelevalve all teostatud kliinilise uuringuga. Mitme kriteeriumi osas täheldati märkimisväärseid tulemusi. 
Muudatuse protsent 0-päeva ja 28. päeva vahel

Koer Kass
Karva läige: +73% Karva läige: +76% 
Rahustav toime: +86% Rahustav toime: +82%
Lõhna eemaldav toime: +85%       

   
Rahulolu protsent

Koer   Kass
Tõhusus: 68%  Tõhusus: 73% 
Kasutuslihtsus: 62%   Kasutuslihtsus: 93%
PAKEND

150 ml

Küsige lisainfot Dimediumi kliendihalduritelt:

Inga Liis
5912 5121
Kliendihaldur
Katarina Krinka
5552 4115
Kliendihaldur