Tootekategooriad

Agita 10WG-kärbsetõrje

Agita 10WG on insektitsiid loomapidamisega majapidamistes majakärbeste (Musca domestica) kontrolli all hoidmiseks.  

Saadaolevad pakendisuurused

Pakend Tootekood
400 g AGITA

Tootetutvustus

Vesilahustuvad graanulid.

Koostis ja lisaained

Koostis

100 g Agita´t sisaldab 10,0 g tiametoksaami ja 0,05% Z-9-trikoseeni (kärbeste jaoks atraktiivset suguhormooni).

Kasutamine, säilivus ja hoiatused

Kasutamine

AGITA® 10 WG on saadaval vormis, mis võimaldab võõbana pealekandmist. Kui pindade töötlemine toimub vastavalt soovitustele, on püsivus 6 nädalat (42 päeva).
Soovitused pindade töötlemiseks on järgmised: lahustage AGITA® 10 WG  400 g 320 ml vees.
Töödeldav pindala: 320 – 480 m2  seina- või laepinda. See vastab 160 m2 põrandapinnale. NB! Mitte kanda toodet põrandapinnale.

Segage hoolikalt Agita® 10 WG näidatud kogus vastava hulga leige veega eraldi konteineris, kuni saate homogeense pintsliga pealekantava võõba. 100 m2 põrandapinna kohta pintseldage vähemalt 20 laiku (ligikaudu 10x30 cm) kohtades, kus kärbsed koguneda armastavad nagu päikesepaistelised seinapinnad, vahetarad, postid, aknaraamid, piimatorud jne.
Märkus: Kohtades, kus võõpamiseks ei ole piisavalt pinda või kerge värvimuutus ei ole vastuvõetav, võõbake papi, puu või valguskaabli ribasid ning riputage need lakke.

Töödelge pindu alati nii, et lapsed ja loomad ei pääse ligi. Kaitske otsese päikesevalguse, vee ja vihmasaju eest.
AGITA® 10 WG suspensioon tuleb ära kasutada valmissegamise päeval, eelistatult otsekohe pärast valmistamist. Mitte töödelda määrdunud, väga poorseid või äsja valgendatud seinu, et mitte riskida pikaajalise toime kaotamisega. Mitte kanda metall- ja klaaspindadele, et vältida mahavoolamist.

Säilitamine

Hoida lastele kättesaamatult. Hoida toode tihedalt suletud originaalkonteinerites. Hoidke eraldi toidust, söödast ja stimulantidest. Ettenähtud säilitamistingimustel on toote kõlblikkusaeg 5 aastat.

Tühjad konteinerid ja allesjäänud tootejäägid tuleb hävitada spetsiaalses kemikaalide tuhastusahjus. Vt konkreetsed juhised/ohutusandmete leht.

Lisainformatsioon

Tootja: Kwizda GmbH, B6 Laaer Strasse/Kwizda-Allee 1, A-2100 Leobendorf, Austria
Importija/esindaja: Novartis Veterina d.o.o., Verovskova 57, SI-1000 Ljubljana, Sloveenia.

Biotsiidi number: 0935/11