SPECIFIC FOW-HY 7 x 100 g konserv hüdrolüüsitud, allergiaga kassile

lockHindade nägemiseks logige sisse
OMADUSED

SPECIFIC® Allergen Management Plus on dermatoosi ja liigse karvakao puhul nahafunktsiooni toetav, koostisosade ja toitainete talumatuse ja (akuutsete) soolte imendumishäirete sümptomeid vähendav ja maldigestsiooni kompenseeriv täisväärtuslik ravitoit kassipoegadele ja täiskasvanud kassidele. Toidus on selekteeritud ja piiratud valgu- ja süsivesikuallikad ning see on kergesti seeditav. Selles on suurendatud naatriumi ja kaaliumi tase ning asendamatute rasvhapete linoolhappe ja eikosapentaeenhappe (EPA) ning dokosaheksaeenhappe (DHA) summa tase.
 
Soovitused: talumatuse puhul kasutada 3 kuni 8 nädalat: kui talumatuse sümptomid kaovad, võib seda toitu kasutada esialgu kuni üks aasta. Dermatoosi puhul kasutada esialgu kuni 2 kuud. Enne kasutamist ja kasutamise pikendamist on soovitatav konsulteerida loomaarstiga. Seedehäirete puhul kasutada kuni 12 nädalat, aga kroonilise pankreasepuudulikkuse korral kogu elu. Enne kasutamist ja kasutamise pikendamist on soovitatav konsulteerida loomaarstiga.

KOOSTIS

Riis, hüdrolüüsitud lõhevalk (alla 3000 daltoni) (4,9%), riisiproteiin, päevalilleõli, kalaõli, mineraalained, vitamiinid ja mikroelemendid, kirpteelehe seemnekestad, dekstroos, ksüloos, kurgirohuõli. Proteiiniallikad: hüdrolüüsitud lõhe, riis. Süsivesikuallikas: riis. Kergesti seeduvad koostisained: riis, hüdrolüüsitud lõhe.
Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ega maitseaineid.

ANALÜÜTILINE KOOSTIS

Seeduv energia 468 kJ/100 g (112 kcal/100 g), proteiin 9,7%, rasv 4,5%, toorkiud 0,3%, toortuhk 1,9%, niiskus 74,2%, kaltsium 0,28%, fosfor 0,24%, magneesium 0,014%, naatrium 0,11%, kaalium 0,25%, oomega-6-rasvhapped 2,0%, GLA 0,02%, oomega-3-rasvhapped 0,6%, EPA 0,25%, DHA 0,23%, oomega-6:oomega-3-rasvhapete suhe = 4:1

LISAAINED KG KOHTA

Toitainelised lisaained: vitamiin A 30900 RÜ, vitamiin D3 300 RÜ, vask 2,5 mg (glütsiinhüdraadi vaskkelaat), raud 42 mg (glütsiinhüdraadi raudkelaat), tsink 50 mg (glütsiinhüdraadi tsinkkelaat), mangaan 2,4 mg (glütsiinhüdraadi mangaankelaat), seleen 0,1 mg (selenometioniin), jodiin 0,4 mg (veevaba kaltsiumjodaat), tauriin 1,5 g.

KASUTAMINE

Vaadake söötmisjuhendit. Vajadusel muutke kogust, et säilitada või saavutada ideaalset kehakaalu. Päevanormi võib jagada kahe või rohkema söötmiskorra vahel. Serveerida toatemperatuuril. Värske vesi peab olema kogu aeg saadaval.

SÄILITAMINE

Parim enne kuupäev, partiinumber ja registreerimisnumber: vaadake kotil olevalt templilt. Hoida kuivas ja jahedas kohas.

PAKEND

7 x 100 g

TOOTJA

Dechra Veterinary Products

Küsige lisainfot Dimediumi kliendihalduritelt:

Katarina Krinka
5552 4115
Kliendihaldur