Dimedium liitus Rohetiigri esindusorganisatsiooniga

Rohetiiger on hoolivaid Eesti ettevõtteid ühendav koostööplatvorm, mis on alustanud teekonda keskkonnateadliku majandusmudeli väljatöötamisel. Rohetiigri eesmärk on saavutada ühiskondlik pööre, mis saab toimuda ainult siis, kui ühiste ambitsioonide ja huvidega inimesed koonduvad, et kasvatada mõjuvõimu ja tuua ühiskonnas esile muutused jätkusuutlikuma majanduse ja keskkonnasäästlikkuse suunas.

Dimedium unistab kestlikust maailmast ja tegutseb selle nimel, et meie loomad oleksid terved ja ka meie lapselapsed saaksid süüa kodumaist tervislikku toitu. Ühise julguse ja keskkonnateadlikkusega loodame koos teiste sarnaselt mõtlevate ettevõtetega muuta maailma loodussõbralikumaks paigaks ja inspireerida ka teisi õigel suunal liikumises. 

Rohetiigris on kokku saanud terviklik tootmise ahel: Dimedium, mis pakub lahendusi maailmapraktika tipust kestlikuks piimakarjakasvatuseks; põllumajandusettevõte Agrone; piimatoodete tootja ja turustaja Tere ning pilootprogrammis osalev Coop, kes tooteid lõpptarbijatele müüb. Koos nende ettevõtetega otsime võimalusi, kuidas tarneahelaüleselt oma tegevusega survet keskkonnale vähendada.

Vastutustundlikkus ja kestlikkus on osa Dimediumi DNA-st ja püüame igas oma tegevuses lähtuda loodust hoidvast mõtlemisviisist. Dimedium on jätkusuutlikumaks muutmise nimel astunud samme ka varem. Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi liikmena on meid hinnatud Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksi hõbetaseme vääriliseks juba alates 2015. aastast. 

Rohelisemaid vailikuid ja rohelist kevadet!

Dimedium

 

VISIOON: Kestlik maailm, mis säilitab ühiskonna heaolu samal ajal loodust hoides ja taastades