Dimedium tähistas oma 30. juubeliaastat suurejoonelise galaga

25.08.2022
General

Palava augustikuu teisel neljapäeval tähistas Dimedium oma 30. eduka tegutsemisaasta täitumist. Suurejooneline pidu toimus Tartus, Vanemuise Kontserdimajas koos pikaaegsete partnerite, lojaalsete klientide ja loomulikult nii praeguste kui endiste Dimediumi töötajate ehk dimediumlastega, nagu nad end ise hellitlevalt kutsuvad. 

Oma inspireerivas tervituskõnes tänas ettevõtte üks asutajatest Kadri Kullman dimediumlasi läbi aegade ettevõtte kummaliste kommete ja harjumuste aktsepteerimise, uute vägevate traditsioonide loomise, pühendumise ja rõkkava naeru eest. 

Sivar Irval avaldas tänu Eesti põllumajandusettevõtetele, tuues välja, et lõpuks taandub kõik toidule. “Toidutootmine on keeruline äri, mis vajab suurt südant, kõva missiooni ja tahtmist. Eesti on suurepärane koht, kus toota toitu,” tõdes Irval. 

Dimediumi nõukogu liige Oliver Kullman arutles kahe pere ettevõtte eeliste üle ning tänas pikaajalise koostöö ja usalduse eest Eesti väikeloomakliinikuid. Dimediumi koostöö loomaarstide ja assistentidega on olnud läbi aastate tihe ja viljakas. Dimediumi Talvekool, Maaülikooliga koostöös korraldatav Suvekool, mitmed seminarid ja ühised konverentsidel käigud on meiepoolne panus Eesti veterinaariasse ja loomaarstide täiendõppesse. 

Muusikalised etteasted vaheldusid dimediumlaste meeleolukate mõtisklustega oma tööst ja põhiväärtustest. Päeva lõpuks võisid kõik saalis viibijad tõdeda, et Dimediumis töötavad moodsad, jah-meelsed, hoolivad ja kompetentsed inimesed, kes väärtustavad koostööd ja teevad oma tööd rõõmuga! 

Ka külalised polnud õnnesoovide ja kiidusõnadega kitsid. 2021. aastal Põllumajanduse tippjuhi tiitliga pärjatud Avo Kruusla pidas Dimediumi inimeste suurimaks plussiks laialdasi teadmisi, hoolivat kliendisuhtlust ja rõõmsat meelt. 

Eesti Maaülikooli söötmisteaduse õppetooli dotsent Marko Kass tõi kingituseks kaasa ja harutas laval lahti kelmika tööriistakasti, mis pidavat Dimediumil aitama edukalt mööda saata järgmised 30 edukat tegutsemisaastat. Lisaks jah-meelsust toetavatele roosadele prillidele tulid kastist järgemööda välja põnevad lahendused maksepikenduseks, stressi leevenduseks, energiataseme tõstmiseks, kliendihaldurite motiveerimiseks, klientide õnne välja meelitamiseks jne. Oma õnnesoovi mahutas dotsent Kass ühte ladinakeelsesse sõnasse – floreas! – õitse, kasva, mingu Sul hästi!

Eesti Väikeloomaarstide president Julija Abram tõi õnnesoovide sekka ka veterinaariamaastikul olulisi lahendamist vajavaid murekohti – loomaarstide puudus, veterinaaride vaimne tervis ja kollegiaalne suhtumine. Abram kutsus kolleege üles avatud ja julgele koostööle:

Ma tahan näha tulevikku, kus Eesti loomaarstid julgevad kliente suunata teistesse kliinikutesse.
Ma tahan näha tulevikku, kus loomaarst saab oma patsiendi edasisuunatud kliinikust tagasi põhjalike juhenditega. 
Ma tahan näha tulevikku, kus meie Eesti loomaarstid teevad oma tööd naudinguga, olles leidnud tasakaalu töö ja eraelu vahel. 
Ma tahan näha tulevikku, kus me julgeme loomaarsti ametit soovitada oma järgnevale põlvele. 
Selleks, et me saaks seda tulevikku näha, peame me tegutsema juba nüüd!

Juubelipeo üheks lustlikumaks vahepalaks oli Aleksei Turovski veterinaariaalastest sketšidest koosnev lühifilm, millele andsid värvi dimediumlastest amatöörnäitlejad. Õhtu juhatas sumedasse öhe ja tantsukingadele andis hoogu legendaarne 2 Quick Start!

Kingituse asemel palus Dimedium seekord anda oma panus Ukraina sõjas kannatanud loomade toetuseks. Tuhat tänu kõigile külalistele, et aitasite meil aidata neid, kes seda praegu kõige rohkem vajavad. 

Juubeligala fotogaleriid leiate siit:

  1. Fotograaf Merle Värv: GALERII
  2. Fotograaf Pilleriin Kivisikk: GALERII

Fotode kasutamisel lisage palun pildi juurde fotograafi nimi.

 

Lisainfo:

Livia Ränkson
Turundusjuht

+372 5260983 | livia.rankson@dimedium.ee