Tere tulemast Smart Farmi tiimi, Kristjan!

14.09.2022
General

Smart Farmi meeskonda on lisandunud müügiesindaja Kristjan Reinhold. Kristjani mitmekülgne töökogemus ja jah-meelsus on rikastav lisa Smart Farmi tiimile.

Kristjan on pärit Tartumaalt Nõo alevikust ning elab Tartus ka praegu. Tõsisemalt puutus Kristjan põllumajanduse ja loomakasvatusega kokku juba teismeeas, kui töötas sõpradega koos nii laudas kui põllul.

Enne Dimediumi kollektiiviga liitumist töötas Kristjan erinevates Eesti põllumajandusettevõtetes müügiesindajana nii traktorite, kombainide, haakeseadmete kui muu tehnika alal. Kristjanil on töökogemus ka Austraaliast, kus töötas samuti põllumajandusettevõtetes.

Vaba aega armastab Kristjan sisustada aktiivselt, tehes sporti, toimetades maakohas või reisides nii kodu- kui välismaal. 

Spordialadest olen pikalt tegelenud korvpalliga, sõidan mägijalgratast, mängin disc golfi ja tegelen väikestviisi ka poksiga. Pigem otsin alati mingisuguse aktiivse tegevuse, mis mind kodust välja viiks. Usun, et kohe kui oma mugava kodu ukselävelt välja astuda, on alati võimalus põnevateks seiklusteks!  

Smart Farmi tiimiga liitumise otsus tuli Kristjanil lihtsalt: "Olin otsimas järgmist suurt väljakutset oma tööalases karjääris. Tundsin, et lisaks huvitavale ametile on Smart Farmil vägev tiim ja mind tahetakse siia. Lõime käed ja minust sai meeskonna uus liige."

Tere tulemast meie meeskonda, Kristjan!