Dimedium toetab jõulukinkide tegemise asemel abivajajaid

21.12.2022
General

Tänavu saabuvad pühad Euroopasse kurvemalt, kui oleme harjunud. Ukraina sõda ja kaasnev õudus on pannud meid koos mõtlema veelgi enam sellele, kuidas abivajajaid kõige paremini toetada.

Eelmisel aastal samal ajal suunasime osa jõulukinkidele plaanitud rahast Rohetiigri projektide edendamiseks. Rohetiigri ühe asutajaliikmena loodame ka edaspidi anda oma panuse eestimaalaste keskkonnateadlikkuse suurendamiseks ja tasakaalus majandusmudelile üleminekuks.

Sel aastal alanud Ukraina sõda šokeeris meid kõiki. Sõjaõuduses on juba hukkunud palju loomi ja kahjuks ka mitmeid loomaarste. Kangelasi, kes pühendunult niivõrd keerulistes tingimustes loomade eest hoolitsesid või rindel oma riiki kaitsesid.  

Usume, et raskes olukorras oskame enim aidata neid, kellest hoolime ja kelle muresid mõistame. Aasta jooksul on meie väikesed teod koondunud suureks: alates veebruarist oleme Ukraina loomi toetanud kokku 30 000 euroga.

  • Oleme sõja tõttu kannatavate loomade toetamiseks saatnud Ukrainasse esmaabitooteid, toitu ja raha.
  • Oleme Eestisse varjule jõudnud lemmikloomadega peredel aidanud leida kodusid ja toetanud neid rahaliselt.
  • Oma suvisel juubelipeol kogusime teie abiga märkimisväärse summa Ukraina sõjas kannatanud loomadele. Suur tänu teile!
  • Vähendasime klientidele ja partneritele plaanitud jõulukinkide mahtu, et saaksime veel toetada neid, kes seda praegu väga vajavad. 

Dimediumis loodame kogu südamest, et see toetus on aidanud ellu jääda nii mõnelgi lemmikul ja vähendanud kalli lemmikloomaga põgenenud perekonna murekoormat. Täname Eesti Loomakaitse Seltsi, kes tegi võimalikuks annetuste jõudmise Ukrainas õigesse kohta. 
 
Soovime kogu hingest, et järgmise aasta pühade ajal on mõttetud tapatalgud vapras Ukrainas lõppenud ja loodame, et saame teiega koos panustada Ukraina kliinikute ülesehitamisesse! 

Teile soovime pühade ajaks kõige olulisemat - mõnusat koosolemist oma kallitega!

Loodame kõik koos, et 2023. aastal saame näha mõistlikumat maailma meie ümber ning toetada midagi, mis ei lammuta, vaid ehitab.

 

Rahulikke pühi soovides
Dimedium