Anthrolan (sõrasprei) 200 ml

lockHindade nägemiseks logige sisse

Õlisisaldusega kaitsekilet moodustav hoolduspihusti kapjadele, sõrgadele ja teistele sarvestunud kudedele. Kaitseb niiskuse ja muude kahjustavate tingimuste eest. Parandab elastsust, aitab vältida murdumisi, killustumist ja kuivamist, desinfitseeriv (roisubakterid ja mädanemist põhjustavad seened), aitab vältida sarvaine matsereerumist ja nekroosi. Sobib kasutamiseks ka sarve eemaldamise järgselt. Kuna kaitsekile kuivab kiiresti, ei ole side vajalik. Intensiivse musta värvitooni tõttu ideaalne võistlus- ja näitusehobuste kapjade värvimiseks.

KOOSTIS

Kalamaksaõli, loorberiõli, 8-hüdroksükinoliin, segu pigmentidest ja vaikudest.
Abiaine: Propaan-butaan

KASUTAMINE

Pihustada ligikaudu 10 cm kauguselt puhtale ja kuivale koele.
Enne kasutamist loksutada!
 
Tähelepanu! Aerosool on kergesti süttiv. Hoidke tuleallikast eemal – ärge kasutamisel suitsetage. Vahendit ei tohi pihustada leekidesse või hõõguvale pinnale. Ärritab silmi! Nahaga kokkupuutel esineb sensibiliseerumise oht. Sisaldab loorberiõli (Laurus nobilis) – võib põhjustada allergilise reaktsiooni. Aurud võivad põhjustada unisust ja uimasust.
 
Aerosooliga töötamisel kandke kaitsevahendeid: kaitseriideid, kaitsekindaid, kaitseprille/näokatet. Kasutage vahendit ainult hästituulutatavates paikades. Ärge hingake aerosooli sisse. Vältige aerosooli sattumist silma. Silma sattumisel loputage kohe silmi rohke veega ja pöörduge arsti poole.
 
Hoidke laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Säilitage mahutit hästituulutatavas paigas. Mahuti on rõhu all. Kaitske aerosooli päikese eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50 °C. Pärast kasutamist ei tohi mahutit jõuga avada või põletada.

TOOTJA

Küsige lisainfot Dimediumi kliendihalduritelt:

Arne Tuhkur
739 0692 | 507 8365
Kliendihaldur