Dimedium on veterinaarravimite, loomakasvatus-, kalakasvatus- ning lemmikloomatoodete hulgimüüja üle kogu Baltikumi

Eesti vanimate veterinaarravimite ja -toodete hulgimüüjate, pereettevõtete Dimela ja  Remedium ühinemisel tekkinud Dimedium on Eesti põllumajanduse ja veterinaaria arengusse panustanud juba enam kui veerand sajandit. 

Pakume oma klientidele laia läbimõeldud tootevalikut, mis katab kogu sektori vajadused: kvaliteetsed veterinaarravimid ja -vaktsiinid, söödad ja söödalisandid, täispiimaasendajad, tervise- ja hügieenitooted, aretusmaterjal, seadmed, instrumendid ja tarkvarad. 

Meie visioon:

Töötame selle nimel, et Eestimaa põllud oleksid viljakad, loomad terved ja meie lapselapsed sööksid kodumaist tervislikku toitu.

Meie missioon:

Meie oleme sild maailmapraktika tipust Eesti loomakliinikusse, farmi ja koju.

Dimediumi ja dimediumlaste põhiväärtused

Rõõm

Tunneme rõõmu oma tööst ja ühiste eesmärkideni püüdlemisest.

Jah-meelsus

Leiame lahendusi, mitte ettekäändeid.

Koostöö

Koos saavutame rohkem ja oleme tugevamad.

Hoolimine

Mõtleme endast kaugemale.
Hoolime oma maast, oma inimestest – kolleegidest, klientidest ja ühiskonnast.

Moodsus

Mõtleme tulevikule ja julgeme olla eeskujuks.

Kompetentsus

Hoiame oma oskused ja teadmised tippvormis.

Hooliv Dimedium

Ettevõtte pikemaajalise edu saavutamine ei tugine vaid finantsnäitajatel. Oluline on nii majanduslik, keskkondlik kui ka sotsiaalne mõju ehk "jalajälg", mille ettevõte oma eksisteerimisega jätab.

Dimediumi tegevus on kooskõlas nii loodus-, turukeskkonna ja kogukonna kui ka meie töötajate, klientide ja äripartnerite huvidega.

Loe lähemalt

Dimediumlased

Meil on äge meeskond, tule ja saame tuttavaks!

Loe lähemalt

Ajufond

Ajufond on veterinaaride täiendõppe toetamiseks ellu kutsutud programm, mis toetab teadusasutuste või erialaorganisatsiooni korraldatavatel veterinaaria või farmaatsiaalastel üritustel osalemist. 

Loe lähemalt

Sündmused

Dimediumi üheks põhiväärtuseks on kompetents. Et maailma arengutega sammu pidada või isegi poole sammu võrra ees püsida, ammutame pidevalt uusi teadmisi oma partneritelt, teeme koostööd Eesti Maaülikooli ja mitmete organisatsioonidega ning pakume regulaarset täiendõpet ja seminare ka oma klientidele. Oleme uhked selle üle, et meie loomaarstide ja põllumeeste teadmised on maailma tasemel! 

Lisaks teadmiste jagamisele on meie sündmused suurepäraseks võimaluseks oma kolleegidega taaskohtumiseks. Ruum, kus kohtuvad sarnaste huvidega edumeelsed inimesed, on täis inspiratsiooni ja väge! 

Loe lähemalt

Kaubamärgid

Oleme parimate lahenduste maaletoojad, arvestades alati, et meie ja meie partnerite väärtused suures pildis kattuksid. Soovime, et ka meie partnerid mõtleksid ja tegutseksid jätkusuutlikult, jälgides, millise jälje nad oma tegevuse ja toodetega jätavad. 

Vaata kaubamärke, mida esindame, siit.

Loe lähemalt

Tule meile tööle või praktikale!

Siit leiad Dimediumi aktiivsed töö- ja praktikapakkumised ning infot, miks meie juures on hea töötada.

Loe lähemalt