Bogacare anti-parasitaarne kaelarihm suur koer 25-50kg 75cm

lockHindade nägemiseks logige sisse
KOOSTIS
  • Sirelmeelia (margosa) ekstrakt 2,5%
  • Geraniool 2,5%

Sirelmeelia (margosa) ekstrakt on Euroopas tunnustatud biotsiid, mida kasutatakse parasiitide tõrjeks ning mida saadakse sirelmeelia ehk neemipuu seemnetest. Toimeaine efektiivsust on testitud mitmes teaduslikus katses. Geraniool on roosilõhnaline nõrgalt kollakas õli, mida leidub eeterlikes õlides ning seda kasutatakse putukatõrjevahendina. 

KASUTAMINE

Kinnita kaelarihm lõdvalt koera kaela ümber ning lõika üleliigne rihma ots ära. Kasvavatel koertel kontrolli regulaarselt, et rihm oleks kaela ümber lõdvalt. Sobib koertele alates 12. nädalast. Toimib puukide, kirpude ja lestade vastu kuni kolm kuud. Kui koeral on juba kirbud, tuleb looma magamisaset kirbutõrjevahendiga puhastada.

HOIATUSED

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Pärast kaelarihma paigaldamist pesta käed. Hoida eemal toiduainetest, joogist ja loomasöödast. Ainult välispidiseks kasutamiseks koertele.

Toimeaine geraniool võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Jäätmed tuleb hävitada vastavalt kohalikule seadusandlusele. Käitlemisel täita ohutusnõudeid! Sisaldab biotsiidi. Enne kasutamist tutvuda kasutusjuhendiga. Biotsiidi reg.nr: 0823/11. 

PAKEND

Kaelarihm 75cm x 9mm

TOOTJA

Küsige lisainfot Dimediumi kliendihalduritelt:

Inga Liis
5912 5121
Kliendihaldur