Tootekategooriad

ColoQuick ternesehaldur Thaw (tarvikuteta)

ColoQuick Thaw on kvaliteetne ternesehaldur ternespiima kontrollitud külmutamiseks ja sulatamiseks. Seade sulatab korraga kuni 2 kassetti.

Saadaolevad pakendisuurused

Pakend Tootekood
1 tk 801005

Tootetutvustus

Hästi organiseeritud ternespiima jootmine on võtmetähtsusega loomade tugeva immuunsuse kujunemisel ja nakkushaiguste ennetamisel. Antikehade kogus ternespiimas on määrava tähtsusega tulevase piimalehma tervisele, massi-iibele, poegimisvanusele ja piimatoodangule.

Lehmade ternespiima kvaliteet võib olla kõikuv ning see omakorda mõjutab immuniseerimistulemusi. Ka vasika võime ternespiima osakesi omastada väheneb pärast sündi kiiresti – isegi kui hea ternespiim on olemas peab vasika korraliku immuunsuse tagamiseks seda talle söötma kohe peale sündi.

Nendest asjaoludest tulenevate riskide maandamise lahenduseks on kvaliteetse ternespiima sügavkülmutamine ja selle kontrollitud sulatamine. ColoQuick on parim lahendus ternespiima käitlemisele. Colouicki iga osa on valmistatud sihipäraselt, testide tulemustel ja sadade piimatootjate tagasisidel põhinevalt.

ColoQuick ternesehalduri käsitlemine on lihtne ja mugav igale farmitöötajale, väldib inimlikke eksimusi, säästab aega ja aitab kontrollida piimafarmi kõige olulisemat alustala – vasikate kvaliteetset jootmist.

Lisainformatsioon

Lugege coloQuick ternesehalduri kohta lähemalt Smart Farmi koduleheküljelt www.smartfarm.ee.