Tootekategooriad

Dermoscent® BIO BALM® salv

Dermoscent® BIO BALM® salv on taastav ja kaitsev vahend nina, käppade ja nahapaksendite hoolduseks koertele.

Saadaolevad pakendisuurused

Pakend Tootekood
50 ml 24802

Tootetutvustus

Dermoscent BIO BALM®-i niisutav koostis sisaldab sertifitseeritud orgaanilisi toimeaineid, ning see on välja töötatud spetsiaalselt kuiva naha hoolduseks koertel. Veekindel palsam toidab ja kaitseb käppasid ja nina ning aitab hooldada mitteinfitseerunud nahapaksendeid, eriti küünarnukipiirkonda surve tagajärjel tekkinud nahapaksendeid. Dermoscent BIO BALM® on sobiv kasutamiseks ka pindmiste nahamarrastuste puhul ning see leevendab ka nahaärritusi varbavahedes. 

Koostis ja lisaained

Koostis

Dermoscent BIO BALM® sisaldab taimset sojaoa seemneõli ja kajeputi eeterlikku õli ega sisalda mineraalseid õlisid.  

Kasutamine ja säilivus

Kasutamine

Kandke Dermoscent BIO BALM® puhtale, kuivale nahale, eriti ninale, küünarnukkidele, käppadele ja varbavahedesse üks või mitu korda päevas.  
Et salvi kasutamine oleks maksimaalselt mugav ning selle tekstuur pehme ja hästiimenduv, on soovitatav säilitada topsi temperatuuril 15°C kuni 25°C.

Hoiatused

Lisainformatsioon

  • Dermoscent BIO BALM® on asendamatu suurte koerte survest tekkinud nahapaksendite hoolduseks, ning näiteks ka nina hüperkeratoosi (naha paksenemise) puhul 
  • Sobib suurepäraselt kasutamiseks pragudega ja kuival ninapeeglil 
  • Sobib suurepäraselt käppade hoolduseks enne ja pärast intensiivset pingutust nõudvaid tegevusi (jaht, pikad jalutuskäigud külma või kuuma ilmaga, võidujooksud, jne.) 

Tõhusus
Dermoscent BIO BALM® tõhusus on teostatud loomaarstide järelevalve all teostatud kliinilise uuringuga, milles osales 60 koera. Mitme kriteeriumi osas täheldati märgatavat paranemist.  

Muudatuse protsent 0-päeva ja 28. päeva vahel
Taastamine-kaitse: +80%
Nahaärritus: -100%
Rahustav toime: +80%
Ummistusi vähendav mõju: +60%
Naha regeneratsioon: +80%
Naha niiskustase: +60%