Tootekategooriad

Des Insurance (Pesuproff)

Kuuluvus:
K

DES INSURANCE on efektiivne puhastus- ja desinfektsioonivahend meditsiini- instrumentide kuum- või keemilise sterilisatsioonieelseks pesemiseks ja desinfitseerimiseks.

Saadaolevad pakendisuurused

Pakend Tootekood
1000 ml CHEMIPP1'
5000 ml CHEMIPP5'

Tootetutvustus

Sobib kõikide veepesu taluvate instrumentide pesemiseks. Toode on materjalisõbralik. Eemaldab meditsiinilistelt instrumentidelt vere, valgud, sekreedid ja rasvad. Loputamisel eemaldub materjalidelt kiiresti ja täielikult.

Omadused

DES INSURANCE on laia antimikroobse toimega, hävitab Gram-positiivseid ja Gram-negatiivseid baktereid, seeni, viiruseid (sealhulgas HBV, HIV ).
Ei sisalda fosfaate.
Töölahuse kasutamine on ruumis viibivatele inimestele kahjutu.

Kasutamine ja säilivus

Kasutamine

Kohe peale kasutamist asetada lahtivõetud instrumendid kaanega suletavasse DES INSURANCE 1% ( 10 ml kontsentraati lisada 990 ml vee hulka) töölahusega täidetud vanni 10 minutiks. Jälgida, et kogu pestav instrumentaarium oleks lahusega kaetud. Toimeaja möödudes instrumendid pesta ja loputada jooksva veega ning vajadusel steriliseerida.
Kasutamisel masinpesuseadmetes soovitav lisada vahu regulaatorit.
Keemilise sterilisatsiooni vahendina sobib kasutamiseks Chemihyd Des.
Töölahused valmistada kontsentraadi lahustamisel vees. Valmis töölahus säilib suletult 14 ööpäeva, kasutusel olev lahus 1 ööpäeva.

Säilitamine

Toodet säilitada tihedalt suletud korgiga anumates, temperatuuril +5 - + 30oC.

Hoiatused

Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega ja vajadusel pöörduda arsti poole. Allaneelamisel anda rohkesti juua, vajadusel kontsulteerida arstiga.