Tootekategooriad

Ecolab 4XLA aktivaator

Ecolab 4XLA aktivaatorist ja baasist valmistatud lahus on tõhus laia toimespektriga kauapüsiv antiseptiline nisadesovahend.

Saadaolevad pakendisuurused

Pakend Tootekood
20 liiter 2313790

Tootetutvustus

 • Desinfitseerib ülitõhusalt tänu ASC® tehnoloogiale (lai toimespekter, kiire
 • toime ja madal toksilisus)
 • Lüpsieelne ja -järgne desinfitseerimine
 • Hooldab tõhusalt nahka

Aktiivaine
4XLA® baasainet ja aktivaatorit tuleb segada 1:1. Tekib aktiivaine kloordioksiid, mida kasutatakse nisa tõhusaks desinfitseerimiseks. Kloordioksiid desinfitseerib nisa kiirelt, on laia toimespektriga ning naha jaoks vähetoksiline

Desinfitseeriv toime
ASC® tehnoloogia tekib baasaine hapestamisel aktivaatoriga. Saadav segu hävitab tõhusalt patogeene, on laia toimespektriga ning kiiretoimeline. 4XLA® desinfitseerib nisa vaid mõne sekundiga.

Nahka hooldav toime
4XLA® sisaldab rohkelt glütseriini (looduslik niisutaja) ja alfahüdroksühapet, mis tõstavad marrasknaha veesisaldust ning aitavad ennetada hüperkeratoosi teket.

Mitu pealekandmise viisi
4XLA® on lahendus piimatootjale, kes soovib kaitsta oma karja udaraid parimal võimalikul viisil. Vahend ei moodusta nisale tugevat kaitsekihti – tänu sellele on lihtne nisa järgmiseks lüpsiks ette valmistada. Segu saab kasutada enne lüpsi kastutus- või vahuvahendina ning pärast lüpsi kastutus- või pihustusvahendina.
Viskoossuse tõttu sobib 4XLA® kasutamiseks vaid manuaalses pritsis.

Omadused
 • Kiiretoimeline ja kauapüsiv desinfektsioon
 • Hävitab tõhusalt patogeensed mikroorganismid ja mükoplasmad
 • Sisaldab nahka pehmendavaid aineid glütseriini ja alfa-hüdroksühapet
 • Tagab maksimaalse kaitse ja vähendab mikroobide ülekandumist lehmalt lehmale
 • Kvaliteetse koostise ja laia toimespektriga
 • Ei sisalda kloorheksidiini ega joodi
 • Ei sisalda kloorheksidiini ega joodi

Kasutamine ja säilivus

Kasutamine

Valmistage lahus enne igat lüpsi, segades võrdses koguses aktivaatorit ja baasainet. Enne kasutamist loksutage lahust, et tagada selle ühtlane segunemine.

Keskmiselt kulub lehmale ühe lüpsi kohta 2,5 ml lahust. Puhastage lahuse pealekandmissüsteem korralikult.

Enne lüpsi: kastke kõik nisad segusse või kasutage vahuvahendina. Laske preparaadil mõjuda 30 sekundit ning pühkige nisad puhtaks ühe udaralapi või paberilehega lehma kohta.

Pärast lüpsi: katke iga nisa rohkem kui 75% ulatuses seguga. Ärge pühkige ega kuivatage nisa, vaid jätke preparaat peale kuni järgmise lüpsini.

Säilitamine

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Säilitada temperatuuril -25°C kuni 40°C. Kaitsta kuumuse ja külmumise eest.

Hoiatused

Kasutamiseks ainult Ecolab 4XLA baasiga. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Mitte kasutada lüpsiseadmete desinfitseerimiseks. Mitte segada teiste preparaatidega. Vältida kokkupuudet silmadega.
Silma sattumise korral loputage rohke veega. Ärrituse tekkimisel pöörduge arsti poole.
Pärast iga lüpsi peab preparaadi jäägid veega lahjendama ja ära viskama. Pakendijäätmed tuleb hoolikalt veega loputada ja käidelda vastavalt kohalikule seadusandlusele.