Tootekategooriad

Oralade elektrolüütide lahus

Oralade elektrolüütide lahus on kasutusvalmis suukaudne isotooniline rehüdratsioonivedelik koertele ja kassidele ägedate soolestiku absorptsioonihäirete vähendamiseks.

Saadaolevad pakendisuurused

Pakend Tootekood
500 ml ORALADE1

Tootetutvustus

Sisaldab vajalikke elektrolüüte, aminohappeid, süsivesikuid ja prebiootikume. Ei sisalda tsitraate ega säilitusaineid.

Koostis ja lisaained

Koostis

Puhastatud vesi, dekstroos monohüdraat, naatriumkloriid, kaaliumkloriid, mononaatriumfosfaat, kanamaksa hüdrolüsaat. Lisatud söödalisandid (100 ml kohta): ksantaankumm 0,1 g, L-glutamiinhape 0,19 g, glütsiin 0,4 g, galaktooligosahhariid 0,1 g. Naturaalne maitseaine.

Analüütiline koostis

Toorproteiin 1%, toorkiud 0,3%, toorõlid ja -rasvad 0,1%, toortuhk 0,5%, kaalium 0,08%, naatrium 0,14%, kloriid 0,20%, fosfor 0,027%, kaltsium 0,006%.
Energeetiline väärtus 100 ml kohta: 14 Kcal.

Kasutamine ja säilivus

Kasutamine

Kasutamine: ägeda ja paranemisjärgus oleva kõhulahtisuse ajal. Toodet võib kasutada ka dehüdratsiooni ja elektrolüütide kaotuse korral; pärast oksendamist või operatsioonijärgse hoolduse toetuseks. Lisaks sobib kasutamiseks hüdratsiooni taastamiseks kuuma ilma, reisimise, treeningu ja poegimise korral.

Enteraalne toitmine: 0,25 ml/kg/h, suurendades kogust 50% iga 4 h järel. Suukaudne: kassid, väikesed koerad ja kutsikad < 3kg 50 ml/kg
keskmised koerad <8 kg 44 ml/kg
suured koerad <20 kg 33 ml/kg
ülisuured koerad <50 kg 26 ml/kg.

Kasutada 1 kuni 2 nädalat enne tavapärase toidu uuesti manustamist. Värske joogivesi peab alati kättesaadav olema.

Säilitamine

Säilitada kuivas ja jahedas kohas, kaitstuna otsese päikesevalguse eest. Avatud pakendit säilitada külmkapis ja kasutada ära 3 päeva jooksul või külmutada sügavkülmas ning kasutada ära 12 kuu jooksul.

Hoiatused