Tootekategooriad

PlaqueOff Dental Bites kass

Ravimikood:
7350055513295

ProDen PlaqueOff® Dental Bites kassidele on naturaalne merevetikatest valmistatud suuhügieeni toode, mis täiendab igapäevasel kasutamisel silmnähtavalt tavapärast suuhooldust.

Saadaolevad pakendisuurused

Pakend Tootekood
60 g 11220

Tootetutvustus

Suuhooldus on kahjuks üks enim tähelepanuta jäetud terviseprobleem, mis loomaomanikele muret valmistab.

Nagu inimestelgi, koguneb kasside ja koerte suus baktereid sisaldav katt. Kui katt kristalliseerub hambakiviks, ei saa seda enam hambaharjaga ära harjata. Paljudel juhtudel tuleb see lasta eemaldada loomaarstil, kasutades ultraheli ja anesteetikume. Kui hambakivi jäetakse tähelepanuta, võib see põhjustada halba hingeõhku, igemehaigusi, hammaste lagunemist ja enneaegset hammaste kaotust. Liiga pikalt ravita jäetud hambakivi võib põhjustada infektsioone, mis levivad organismis ja kahjustavad südant, kopse ja maksa ning mõjuvad halvasti neerufunktsioonile.

ProDen PlaqueOff® Dental Bites on lihtne täiendus tavapärasele suuhügieenile.
Toimeaineks on spetsiaalselt valitud vetikas Ascophyllum nodosum, mida kogutakse Atlandi põhjaosa rannikult. ProDen PlaqueOff® Dental Bites on 100% looduslik toode, mis ei sisalda lisaaineid, kunstlikke säilitusaineid, gluteeni ega lisatud suhkrut.
 
Nagu kõik ProDen PlaqueOff® tooted, nii ennetab ka ProDen PlaqueOff® Dental Bites hambakatu tekkimist ja pehmendab olemasolevat hambakivi. ProDen PlaqueOff® Dental Bites on samade omadustega nagu ProDen PlaqueOff® Powder, kuid seda on lihtsam manustada ja see on loomale meeldivam. 

Omadused
  • Tunnustatud VOHC märgisega*
  • Aitab vähendada halba hingeõhku, hambakivi ja -kattu
  • Sisaldab toimeainena ProDen PlaqueOff pulbrit
  • Ei sisalda lisaaineid ega suhkrut
  • Täiuslik toode terviseteadlikule loomaomanikule

*Veterinaarne Suutervise Nõukogu VOHC (Veterinary Oral Health Council) tunnustab oma märgisega tooteid, mis vastavad VOHC standardile hambakatu ja hambakivi vähendamisel. 

Koostis ja lisaained

Koostis

Merevetikas Ascophyllum nodosum, nisu*, mais*, riis*, oder*, nisukliid*, oliiviõli, taimsed lõhna- ja maitseained, naturaalne antioksüdant – tokoferool. *Mahepõllumajanduslik toode.

Energia: 0,83 kalorit ühe Dental Bite pala kohta.

Analüütiline koostis
Toorvalk 7%
Toorkiud 2%
Toorrasv 5,5%
Toortuhk 7%
Lisaaineline koostis

Lisaained: Naturaalsed antioksüdandid rosmariini ekstraktist. Ei sisalda lisatud säilitus- ja värvaineid.

Kasutamine ja säilivus

Kasutamine

Kassid (igas suuruses)    4-8 Dental Bites pala päevas* (järjepidevalt)
*HOIDKE ALATI VÄRSKE VESI SAADAVAL.

Hoiatused