Tootekategooriad

(3)
(3)
(3)

Platinum Fit-Bits Protect maiused

Fit-Bits Protect maius toetab koera naha loomulikku kaitset puukide ja kirpude vastu. 

Mõned parasiite tõrjuvad tooted sisaldavad kemikaale ning on tugevate kõrvaltoimetega, kuid Fit-Bits Protect maius toetub vaid looduse jõule. Platinum on avastanud, et teatud ürtide, seemnete ja õlide segu muudab isegi väikeses koguses koera naha puukide ja kirpude jaoks ebameeldivamaks. Vähem puuke tähendab ka väiksemat haigustesse nakatumise ohtu.

  • Vähemalt 73% värsket kanaliha
  • Pehme, kuid nätske maiuspala
  • Kergesti seeditav, ei paisu maos
  • Vähem süsivesikuid

Saadaolevad pakendisuurused

Pakend Tootekood
150 g 5200-24

Tootetutvustus

Fleischsaftgarung on liha töötlemise viis, milles värsket liha küpsetatakse oma toitaineterikas lihamahlas, just nagu tippköögis. Platinum maiuste tootmisel küpsetatakse värsket liha pika aja jooksul madalal temperatuuril ning lihamahla kontsentreeritakse pidevalt, kasutades redutseerimise meetodit (vedelikku keedetakse tugeval kuumusel, nii et see aurustumise teel väheneb ja pakseneb ning maitse kontsentreerub).

Platinum Fit-Bits maiused on samuti valmistatud FSG (Fleischsaftgarung) meetodil, seega on maiused:

  • väga toitvad
  • tõeline maiuspala sinu koerale
  • tänu lihamahlale pehmed, kuid nätsked
  • kergesti seeditavad
  • ei paisu maos (ei tekita puhitusi)
  • sisaldavad vähem süsivesikuid

Koostis ja lisaained

Koostis

Värske kanaliha 73 %, kartulid*, lõheõli** (oomega-3), linaseemneõli** (oomega-3), õunamass*, Protect segu (kookosõli** (60 % lauriinhappe sisaldusega), kibuvits*, mustköömneõli, tsistus*, rosmariini ekstrakt, greibiseemne ekstrakt). 

*kuivatatud, **külmpressitud, naturaalne

100 g = 312,86 kcal (2,35 kcal / tk)

Analüütiline koostis

Toorvalk 25%, toorrasv 11%, toortuhk 8,5%, toorkiud 2,7%, kaltsium 1,5%, fosfor 1%, niiskus (naturaalne sisaldus) 20%.

Kasutamine ja säilivus

Kasutamine

30 - 40 Fit-Bits maiust koera 10 kg kehamassi kohta jaotatuna päeva peale, kuid vähemalt 3 x 3 maiust 1 - 6 kg kaaluvale koerale, 3 x 7 maiust 7 - 19 kg kaaluvale koerale ja 3 x 10 maiust 20 + kg kaaluvale koerale.

Toime ilmneb tavaliselt umbes 1-2 nädala pärast (olenevalt loomast).

Tiinete, imetavate või ravimeid saavate koerte puhul soovitame enne Fit-Bits maiuste andmist konsulteerida oma loomaarstiga. Soovitame anda eritoimega maiuseid koertele alates 1. eluaastast. Kui soovite anda maiuseid nooremale koerale, pidage nõu oma loomaarstiga. Samaaegselt võite koerale anda  mitut eri Fit-Bits maiust, kuid lähtudes toitmissoovitustest ja soovituslikest kogustest, peaksid kuni 30 kg kaaluvad koerad saama korraga maksimaalselt 2 eri maiusesorti.

Hoiatused