Tootekategooriad

(3)
(3)
(3)

Platinum OralClean+Care Salmon geel

Täiuslik PLATINUM hambahooldus koertele ja kassidele 

  • Eemaldab hambakivi
  • Vähendab igemepõletikke
  • Tagab värske hingeõhu
  • Hooldab hambaid ja igemeid 

Saadaolevad pakendisuurused

Pakend Tootekood
120 ml 510

Tootetutvustus

PLATINUM OralClean+Care Salmon lõhemaitseline geel eemaldab tõhusalt hambakivi, vähendab igemepõletikke, tagab värske hingeõhu ja hooldab hambaid ning igemeid looduslikul viisil.

Nähtavad tulemused ilmnevad juba mõne päeva pärast:

  • Teie lemmiku hingeõhk on oluliselt värskem
  • Igemepõletikud vähenevad
  • Hambakivi hakkab järk-järgult taanduma

Sobib kasutamiseks nii koertele kui ka kassidele. Tähelepanu: OralClean+Care Salmon geel ei eemalda hammastelt plekke ega värvimuutusi.

Hooldus: kasutada kaks korda päevas.
Ennetus: kasutada iga 2-3 päeva järel.

Esialgne hooldusfaas kestab enamasti 3 kuni 6 nädalat, kuni hambakivi on eemaldatud. Seejärel tuleks toodet manustada iga 2-3 päeva järel, ennetamaks hambakivi taastekkimist ja halba hingeõhku.
NB! Ärge lubage oma lemmikul 10 minutit enne ja pärast kasutamist süüa ega juua!
Hambakivi edukaks eemaldamiseks on oluline pidada kinni kindlast raviplaanist – soovituslik geeli pealekandmine on hommikuti ja õhtuti, vastasel juhul võib hambakivi taas kivistuda.

Nipp: selleks, et toime oleks tõhusam, võib umbes 2 nädala pärast hõõruda hambaid kareda riidega. Seda võib korrata iga 3-4 päeva järel.  

Geeli kasutamine ja pealekandmine:

Toimeained jaotuvad keele ja süljega looma suus kõige paremini laiali kui geeli kantakse ülemiste hammaste välisküljele järgnevalt:

(1) Pigistage sõrmele õige annus geeli (vt doseerimistabelit) a) Lükake looma huult üles b) Tõmmake sõrmega üle ülemise hambarea tagant ettepoole c) d)

(2) Korrake protseduuri 1) teisel poolel.

           Koera kaal (kg)                      Geeli kogus (cm)

Õrn aga tõhus

Hambakivi eemaldamisel ei kasutata happeid, mistõttu ei kahjusta see tundlikut hambavaapa. OralClean+Care geel sisaldab tsitruse seemne ekstrakti, mitte viljaliha, ning ei ole seega happeline. Geeli alkoholisisaldus annuse kohta on ülimadal ja loomale täiesti ohutu. Koer neelab igal kasutamisel pisut geeli, kuid see ei kujuta teie lemmiku tervisele vähimatki ohtu. Loodusravis kasutatakse tsitruse seemne ekstrakti selle antimikroobsete omaduste pärast. OralClean+Care geelis puhastab see koos taimsete eeterlike õlidega hambad õrnalt, lahustades järk-järgult bakterikihti ja eemaldades hambakivi. Kvaliteetsed koostisained jõuavad sügavale igemetaskutesse, võideldes põletikuga ja leevendades valu, juhul kui igemed on põletikulised.

OralClean+Care koostis on 100 % looduslik ja toiduohutusnõuetega vastavuses.

Koostis ja lisaained

Koostis

Vesi, tsitruse seemne ekstrakt, ürdiõlid, lõheõli, alkohol, looduslik geelistav aine. Kala maitsega.