Tootekategooriad

VetPlus Coatex kapslid

Asendamatute rasvhapetega täiendsööt koertele ja kassidele

Saadaolevad pakendisuurused

Pakend Tootekood
N240  50907

Tootetutvustus

COATEX® täiendsööt sisaldab uusimat teaduslikku segu oomega-6 ja oomega-3 asendamatutest rasvhapetest. COATEX® on välja töötatud kasutamiseks just karvkatte ja nahaprobleemide korral.

  • COATEX®is sisalduv kurgirohuõli sisaldab peaaegu kaks ja pool korda rohkem gamma-linoleenhapet (GLA), kui teised tavapäraselt kasutatavad õlid.
  • COATEX®is sisalduvate oomega-6 rasvhapete allikaks on sardiinid ja anšoovised, milles on tõestatult madalaim saasteainete hulk.
  • COATEX® sobib nii karvaktte ja nahastruktuuri üldiseks hoolduseks kui karvkatte ja naha probleemide korral, kui on märke asendamatute rasvhapete puudusest: tuhmus, kuivus, kestendus, sügelus, kehv karvakasv.
  • COATEX® aitab leevendada atoopilise dermatiidi all kannatavate loomade vaevusi.
  • COATEX® on saadaval nii maitsva pehmekapslina kui õhukindlas pumbaga pudelis, mille iga pumbatäis on võrdne ühe kapsliga.

Kõigi VetPlusi toodete tootmine vastab GMP standarditele, mida kontrollitakse regulaarselt kõikide koostisainete ja lõpptoote testimisel, garanteerimaks lubatud tooteomadusi ja puhtust. 

Koostis ja lisaained

Koostis

Kurgirohuõli, želatiin, kalaõlid, glütserool, kuningakepiõli.

Toimeained: gammalinoleenhape, linoleenhape, eikosapentaeenhape (EPA), dokosaheksaeenhape (DHA), E-vitamiin, A-vitamiin, D3-vitamiin.

Kasutamine ja säilivus

Kasutamine

Optimaalse tulemuse saavutamiseks anda loomale vastavalt kehakaalule vähemalt nelja nädala jooksul:

Kehakaal Kogus
<10 kg 1 kapsel päevas
10-19 kg 2 kapslit päevas 
20-29 kg 3 kapslit päevas 
>30 kg 4 kapslit päevas
Hoiatused

Ainult veterinaarseks kasutamiseks.