Tootekategooriad

VetPlus Coatex Liquid

Ravimikood:
5031812509158

Asendamatute rasvhapetega täiendsööt koertele ja kassidele

Saadaolevad pakendisuurused

Pakend Tootekood
65 ml 50910
150 ml 50915

Tootetutvustus

COATEX® täiendsööt sisaldab uusimat teaduslikku segu oomega-6 ja oomega-3 asendamatutest rasvhapetest. COATEX® on välja töötatud kasutamiseks just karvkatte ja nahaprobleemide korral.

  • COATEX®is sisalduv kurgirohuõli sisaldab peaaegu kaks ja pool korda rohkem gamma-linoleenhapet (GLA), kui teised tavapäraselt kasutatavad õlid.
  • COATEX®is sisalduvate oomega-6 rasvhapete allikaks on sardiinid ja anšoovised, milles on tõestatult madalaim saasteainete hulk.
  • COATEX® sobib nii karvaktte ja nahastruktuuri üldiseks hoolduseks kui karvkatte ja naha probleemide korral, kui on märke asendamatute rasvhapete puudusest: tuhmus, kuivus, kestendus, sügelus, kehv karvakasv.
  • COATEX® aitab leevendada atoopilise dermatiidi all kannatavate loomade vaevusi.
  • COATEX® on saadaval nii maitsva pehmekapslina kui õhukindlas pumbaga pudelis, mille iga pumbatäis on võrdne ühe kapsliga.

Kõigi VetPlusi toodete tootmine vastab GMP standarditele, mida kontrollitakse regulaarselt kõikide koostisainete ja lõpptoote testimisel, garanteerimaks lubatud tooteomadusi ja puhtust.

Koostis ja lisaained

Koostis

Kalaõli, kurgirohuõli. 

Toimeained: gammalinoleenhape, linoleenhape, eikosapentaeenhape (EPA), dokosaheksaeenhape (DHA), E-vitamiin, A-vitamiin, D3-vitamiin.

Kasutamine ja säilivus

Kasutamine

1 x päevas minimaalselt 4-6 nädala jooksul

Kehakaal Kogus
<10 kg 1 pumbatäis päevas (0,66 ml)
10-19 kg 2 pumbatäit päevas (1,32 ml)
20-29 kg 3 pumbatäit päevas (1,98 ml)
>30 kg 4 pumbatäit päevas (2,64 ml)

 

Hoiatused

Ainult veterinaarseks kasutamiseks.