Kalakasvatajale

Dimediumilt Eesti kalakasvatajale

 

  • ​Alates 2001. aastast oleme teinud koostööd maailma ühe juhtiva ja pidevalt uusi lahendusi otsiva kalasöötade tootjaga BioMar. Lisaks koduleheküljel toodud tootevalikule pakume kalasööta ka teistele kalaliikidele nagu siig, ahven, koha ja karpkala. Samuti pakume koostöös BioMariga igapäevast nõustamist kalade söötmise, kalakasvatustehnoloogiate ja farmi tehniliste lahenduste osas.
     
  • Toome maale Saksamaa ettevõtte Aquacultur kalakasvandustes kasutatavat inventari ja seadmeid (tööriided, kahvad, noodad, söötjad, aeraatorid, kala sorteerid jne). 
     
  • Vahendame Eesti kalakasvandustele AquaSearch Ova kvaliteetset ja erineva suguküpsusega forelli viljastatud täppsilmmarja Taanist.
15.07.2019
Kalakasvatus
Halamid® - kasutamiseks biofiltritega süsteemides

Biofiltritega varustatud suletud veekasutusega süsteemid on vesiviljelustööstuses järjest enam levinumad – seda nii keskkondlikel põhjustel kui ka eesmärgiga piirata haigustekitajate sissetoomist.

10.07.2019
Kalakasvatus
Laimiõli pikendab kalafilee säilivusaega

Iraani teadlased pikendasid jahutatud forellifilee säilivusaega 10-15 päeva võrra, kattes kala pärsia laimikooreõli sisaldava kitosaani ja želatiini glasuuriga.

22.02.2019
Kalakasvatus
Taani kalasöödatootja BioMar tõstab kvaliteeti

Eelmise aasta kevadel teatas BioMar 90 miljoni Taani krooni suurusest investeeringust Taanis Brandes asuvasse tehasesse. Tehase valmimine käesoleva aasta lõpus võimaldab pakkuda veelgi kvaliteetsemat maimusööta ja suuremat paindlikkust.  

BioMar Taani tegevdirektor Anders Brandt-Clausen annab ülevaate investeeringu vajalikkusest. 

23.09.2018
Kalakasvatus
EFICO Alpha 785 Boost - igapäevane energia ja tugev immuunsus

Forelli kasvatamises tuleb igapäevaselt tulla toime väljakutsetega. Näiteks peab kala suutma taluda stressi, mis tekib vee parameetrite hooajalistest muutustest. Selleks on tarvis, et sisemised ja välimised barjäärid toimiksid optimaalselt. Tekkida võib vajadus kalade funktsioneerimise täiendavaks toetamiseks.

EFICO Alpha 785 Boost forellile on igapäevane toetaja, mis hoiab kalad heas vormis ja vastupidavad, toetades omakorda ühtlast kasvutempot.

Küsige lisainfot Dimediumi kliendihalduritelt:

Heitti Irval
5340 0539
Kliendihaldur