Dermoscent® Cicafolia® haavageel 30 ml

lockHindade nägemiseks logige sisse

Cicafolia® aitab kaasa kasside ja koerte kahjustunud naha paranemisele. See geel-seerum parandab, puhastab ja loob naha taastumist stimuleeriva keskkonna. Tänu „nutiplaastri“ laadsele toimele tekitab Cicafolia® naha pinnale läbipaistva, hingava kihi, kaitstes sel viisil kahjustunud ala. See ei kipita, ning selle kibe maitse takistab looma seda ära lakkumast.

KOOSTIS

Cicafolia® koostise hulka on valitud erilised toimeained: kudede rekonstruktsiooni toetavad peptiidid, puhastava toimega Amazonase veripuu ja rahustav riisiekstrakt. 

KASUTAMINE

Puhastage kahjustunud ala ning seejärel kandke toode otse naha pinnale, vähemalt 2 korda päevas. Kasutage nii kaua kui vaja, kuni naha pind on täielikult paranenud. 

LISAINFO
  • Cicafolia® sobib suurepäraselt kasutamiseks kahjustunud naha, pindmiste vigastuste ja aeglaselt või vaevaliselt paranevate armidega naha puhul 
  • „Nutiplaastri“ tehnoloogia (nutikas haavaside) on loodud kohanema üliaktiivsete loomade liikumisega. Cicafolia® kaitseb looma tõhusalt tema liikumist piiramata. 

Tõhusus

Cicafolia® tõhusus on tõestatud loomaarstide järelevalve all teostatud kliinilise uuringuga; tulemused on esitatud allpool. 

Kliinilise skoori paranemine 
pärast keskmiselt 14-päevast kasutamist

Koerad & kassid         
Kahjustunud naha pindala: -53%          
Sügelus: -44%
Punetus: -40% 

Loomaarstide üldine rahulolu: 75 % loomaarstidest olid tulemusega rahul või väga rahul 

PAKEND

30 ml

Küsige lisainfot Dimediumi kliendihalduritelt:

Inga Liis
5912 5121
Kliendihaldur
Katarina Krinka
5552 4115
Kliendihaldur