Dimediumist

Dimedium on veterinaarravimite, looma-, taime-, kalakasvatus ning lemmiklooma toodete hulgimüüja, kes tegutseb deviisi all "Terve looma nimel".

Eesti vanimate veterinaarravimite ja -toodete hulgimüüjate, pereettevõtete Dimela  ja  Remedium ühinemisel tekkinud Dimedium on Eesti põllumajanduse edendamisele pühendunud juba veerand sajandit.

dimedium_myygigrupp.jpg

Pakume oma klientidele laia tootevalikut, mis katab kogu sektori vajadused: kvaliteetsed veterinaarravimid ja vaktsiinid, söödad ja söödalisandid, täispiimaasendajad, tervise- ja hügieenitooted, aretusmaterjal, taimeväetised, lisaks seadmed, instrumendid ja tarkvarad. 

Lemmikloomatoodetest pakume laias valikus maailma juhtivate tootjate lemmikloomatoite, toidulisandeid ja lemmikloomatooteid.

Dimedium-ee-missioon_visioon_0.jpg

Dimedium on vastutustundlik ettevõte

Ettevõtte pikemaajalise edu saavutamine ei tugine vaid finantsnäitajatel. Oluline on nii majanduslik, keskkondlik kui ka sotsiaalne mõju ehk "jalajälg", mille ettevõte oma eksisteerimisega jätab.

Dimedium on juba kolmandat aastat järjest saavutanud Eesti Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksi hõbetaseme kvaliteedimärgise. See tähendab, et meie tegevus on kooskõlas nii loodus-, turukeskkonna ja kogukonna kui ka meie töötajate, klientide ja äripartnerite huvidega.

Eestimaa on ilus tänu sellele, et meil on puhas loodus ja haritud põllud. Meie mõistame, et värske ja kvaliteetne kodumaine toit meie igapäevasel toidulaual on luksus ja me peame sellesse vastutustundlikult suhtuma!

_Hobe_horis.png