PlaqueOff Dental Bites suur koer 150 g

lockHindade nägemiseks logige sisse
OMADUSED

Suuhooldus on kahjuks üks enim tähelepanuta jäetud terviseprobleem, mis loomaomanikele muret valmistab.

Nagu inimestelgi, koguneb kasside ja koerte suus baktereid sisaldav katt. Kui katt kristalliseerub hambakiviks, ei saa seda enam hambaharjaga ära harjata. Paljudel juhtudel tuleb see lasta eemaldada loomaarstil, kasutades ultraheli ja anesteetikume. Kui hambakivi jäetakse tähelepanuta, võib see põhjustada halba hingeõhku, igemehaigusi, hammaste lagunemist ja enneaegset hammaste kaotust. Liiga pikalt ravita jäetud hambakivi võib põhjustada infektsioone, mis levivad organismis ja kahjustavad südant, kopse ja maksa ning mõjuvad halvasti neerufunktsioonile.

ProDen PlaqueOff® Dental Bites on lihtne täiendus tavapärasele suuhügieenile.
Toimeaineks on spetsiaalselt valitud vetikas Ascophyllum nodosum, mida kogutakse Atlandi põhjaosa rannikult. ProDen PlaqueOff® Dental Bites on 100% looduslik toode, mis ei sisalda lisaaineid, kunstlikke säilitusaineid, gluteeni ega lisatud suhkrut.
 
Uus täiendus populaarses ProDen PlaqueOff® perekonnas on kohal!
Me loodame pakkuda loomaomanikele suuremat valikut ja paindlikkust tuues turule uue efektiivse ja lihtsalt kasutatava alternatiivi, mis parandab koerte ja kasside suuhügieeni. 
 
Nagu kõik ProDen PlaqueOff® tooted, nii ennetab ka ProDen PlaqueOff® Dental Bites hambakatu tekkimist ja pehmendab olemasolevat hambakivi. ProDen PlaqueOff® Dental Bites on samade omadustega nagu ProDen PlaqueOff® Powder, kuid seda on lihtsam manustada ja see kindlasti meeldib teie loomale. 

KOOSTIS

Merevetikas Ascophyllum nodosum, nisu*, mais*, riis*, oder*, nisukliid*, oliiviõli, taimsed lõhna- ja maitseained, naturaalne antioksüdant – tokoferool. *Mahepõllumajanduslik toode.

ANALÜÜTILINE KOOSTIS

Analüütiline koostis: toorproteiin 7%, toorkiud 2%, toorrasv 5,5%, toortuhk 7%.

Lisaained: Naturaalsed antioksüdandid rosmariini ekstraktist. Ei sisalda lisatud säilitus- ja värvaineid.

KASUTAMINE

Andke Dental Bites’i soovitatud koguses kord päevas ja/või maiustena. PlaqueOff pulbri kasutajatel soovitame vahelduseks kasutada PlaqueOff Dental Bites’i maiustena.

Päevane toidukogus:
10 - 25 kg: 2 – 4 pala päevas pidevalt,
alates 25 kg: 4 – 5 pala päevas pidevalt.

Kasutada vähemalt 1 kuu. Värske vesi peab alati olema kättesaadav.

PAKEND

150 g

TOOTJA

Küsige lisainfot Dimediumi kliendihalduritelt:

Inga Liis
+372 5912 5121
Sales Representative