Platinum DoggyCoach toidutuub 89ml sinine

lockHindade nägemiseks logige sisse
OMADUSED

Doggy Coach toidutuubiga on koera premeerimine ülimugav. Toidutuub sobib ideaalselt treeningutel, jalutuskäikudel, reisidel või igapäevaselt kasutamiseks. Tänu oma kitsale kujule mahub DoggyCoach igasse käekotti või taskusse. Toidutuub on taaskasutatav ning selle puhastamiseks või täitmiseks saab kaane täielikult eemaldada. Toiduga kokkupuutel ohutust silikoonist ja täielikult BPA vaba toidutuub mahutab 89 ml märgtoitu. Lisaks sellele on võimalik tuubi pesta nõudepesumasinas. Pehme ja painduv, kuid väga vastupidav kuju teeb toidutuubi kasutamise väga mugavaks.

PLATINUM MENU mini on sobiva konsistentsiga ja pakendis olev toidukogus mahub täpselt tuubi. Soovi korral võib märgtoidule lisada pisut vett, et muuta konsistents veelgi pehmemaks. Tuubi võib loomulikult täita ka muu meelepärase pigistamiseks sobiva toiduga.

Nipp: kui kasutate DoggyCoach tuubi mitmel päeval järjest, hoidke seda vahepeal külmikus. PLATINUM märgtoidu andmisel tuubist soovitame toidukogus ära kasutada 3 päeva jooksul ning enne taaskasutamist tuub hoolikalt pesta.

DoggyCoach võimaldab koera premeerida täpse kogusega, mida saab soovi korral vähendada või suurendada. Tilkumise vältimiseks on sisu kaanega tihedalt suletud. Tuubi avamisel pigistage seda õrnalt ja andke koerale otse tuubist meelepärane kogus maiust.

Võite mängida ka otsimismänge, peites tuub ära ja lastes koeral maitsev preemia lõhna järgi üles otsida.

DoggyCoach tuubi eelised:

  • Taaskasutatav
  • Ideaalne kasutamiseks PLATINUMi või muu sarnase märgtoiduga
  • Pestav nõudepesumasinas
  • Valmistatud toiduga kokkupuutel ohutust silikoonist ning on 100% BPA vaba
  • Mugav kasutada treeningutel, jalutuskäikudel, reisidel ja igapäevaselt koeraga tegeledes
PAKEND

89 ml

TOOTJA

Küsige lisainfot Dimediumi kliendihalduritelt:

Karin Ivanova
5349 5849
Kliendihaldur
Inga Liis
5912 5121
Kliendihaldur