DEMOTEC 95 PULBER 1000 G

lockHindade nägemiseks logige sisse

Demotec 95 on liimjas mass, mis moodustub juba mõne sekundi jooksul pärast vedelikuga segamist. Mass on vormitav, kuid ei kleepu käte külge.

Demotec 95 võimaldab puust sõraklotside kinnitamist vigastatud sõra külge, et kanda looma keharaskus vigastatud sõralt ära ja lasta sel puhata. Lisaks sellele tõstab klots vigastatud sõra mustusest kõrgemale, mis muudab ravi tõhusamaks. Demotec 95 leevendab valu ja vähendab lonkamist.

Hoolitsetud sõrad on värgitud ja sõranoaga puhastatud. Enne Demotec 95 pealekandmist soovitame segu paremaks haakumiseks sõrg alkoholiga puhastada. Kui sõrg on ettevalmistatud, kandke valmissegatud Demotec 95 nii sõrale kui puust klotsile.

KASUTAMINE

Spetsiaalne segu valmistatakse pulbrist ja vedelikust, vahekorras 2:1. Pulber on 70 g kotikestes, mis segatakse spetsiaalses mõõduanumas 35 ml vedelikuga. Segage hoolikalt puust spaatliga.

Segu valmistamisel moodustub homogeenne liimjas mass juba mõne sekundiga. Mass on modelleeritav 1-2 minutit. Nelja minutiga kivistub mass täielikult ja peab vastu väga suurtele raskustele.

Soovitame paremaks haakumiseks katta õhukese kihiga ka vigastatud sõrg. Seejärel katke massiga sõraklots ja vormige vastavalt vajadusele.

Kui vigastatud sõrg on paranenud, võib puust klotsi peitli või muu sobiva lõikeriistaga eemaldada.

Kuna sageli tuleb loomi ravida välitingimustes, on oluline teada, et liimja massi kivistumine sõltub oluliselt temperatuurist.

Eespool väljatoodud ajad on arvestatud 21-kraadise temperatuuri puhul. Mida madalam on temperatuur, seda kauem läheb aega massi kivistumiseks. Probleemi lahendamiseks oleme välja töötanud Demotec Accelerator’i, mis lühendab talvisel ajal kasutamisel oluliselt polümeerumiseks kuluvat aega.

 

Lisaks veiste lonkamise ravile võib Demotec 95 tänu selle heale vormitavusele kasutada ka väikeloomade luumurdude lahasesse panemiseks. 

HOIATUSED

Hoida Demotec 95 jahedas kohas. Kaitsta valguse eest. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Küsige lisainfot Dimediumi kliendihalduritelt:

Arne Tuhkur
739 0692 | 507 8365
Kliendihaldur
Helle Sild
526 0204
Kliendihaldur
Neidi Puur
5335 8528
Loomakasvatustoodete grupi juht
Marko Vilu
526 8588
Kliendihaldur