Dimediumi IV Talvekool – koostöö teeb meid tugevaks

11.02.2019
Lemmikloom

Dimediumi Talvekool on oodatud traditsioon, mis ühendab Eesti väikeloomaarste. Juba neljandat aastat järjest kogunesid Eesti loomaarstid intensiivsele kolmepäevasele õppemaratonile Meriton Conference&SPA hotellis Tallinnas. Interaktiivse, sisutiheda ja suures osas juhtumitel põhineva Dimediumi Talvekooli hing on särav Svetlana Belova.

Oma kogemusi ja teadmisi jagasid 7.-9. veebruaril toimunud Talvekoolis Ingrid Hang, Aleksander Semjonov, Anu Poopuu, Garri Tralman, Olga Sjatkovskaja, Kadri Kääramees, Merit Villemson-Kavak, Andžela Lehtla ja Svetlana Belova.

Kolmel päeval süveneti üheskoos teemadesse nagu pigmentatsiooni häired, toitumine, sooleobstruktsiooon, kasside lonkamise põhjused, kopsuturse, käitumine, hammaste tervis ja palju muud. 

Eesti loomaarste ühendava traditsiooni eesmärgi ja vajalikkuse põimis teisel päeval oskuslikult sõnadesse Olga Sjatkovskaja: “Eesti loomaarstid on väga heal tasemel ja igaühel on oma spetsialiteet. Hoiame seda taset kõrgel, jagame oma teadmisi ja teeme koostööd! Ärge kartke küsida kolleegilt nõu või saata patsient edasi spetsialisti juurde.” 

Tuhat tänu Dimediumi Talvekooli lektoritele ja osalejatele! Eriline tänu Talvekooli organisaatorile, suurepärasele Svetlana Belovale ja moderaator Gennadi Akmanile.