Dimediumi V Talvekool

10.02.2020
Lemmikloom

6.-8. veebruaril toimus Tallinnas armastatud loomaarsti Svetlana Belova eestvedamisel juba viiendat aasta järjest Dimediumi Talvekool - kolmepäevane interaktiivne ja intensiivne õppeprogramm, mis tõi kokku teadmishimulised loomaarstid üle Eesti. Oli see siis ümmargusem verstapost, põnev loenguprogramm või ebatavaliselt soe ilm, aga rõõm oli Talvekoolis sel aastal tervitada rekordilist osavõttu - Talvekooli pingis istus sel aastal kokku üle 70 osaleja. See annab meile kindlust, et teeme õiget asja. 

Kolmel päeval jagasid oma kogemusi ja teadmisi Aleksandr Semjonov, Iris Heinsoo, Rasmus Uusküla, Olga Sjatkovskaja, Merit Villemson-Kavak, Andžela Lehtla ja Svetlana Belova, artuledes teemadel nagu koera podofurunkuloos, kassi sagedasemad infektsioonid, koera songad, valu ja valuvaigistamine, äge neerupuudulikkus koertel, sisehaigused, koera diabeet, erakorraline silmaravi ja palju muud. 

Päevi ergastasid sel aastal lisaks kohvipausidele ka ühine Dimediumi sõnamäng, Dermoscenti auhinnaloos ja SPECIFIC padjasõda. 

Mis on see sõna või mõte, mis Sul Dimediumiga seostub?

Talvekooli viimasele päevale lisas pidulikkust viie vulkaaniga maitsev tort! Ühtlasi soovisime õnne juubilar Sven Müürsepale. 

Tuhat tänu Dimediumi Talvekooli lektoritele ja osalejatele! Eriline tänu Talvekooli organisaatorile, suurepärasele Svetlana Belovale ja moderaator Gennadi Akmanile.

 

Livia Ränkson
Turundusjuht