EMÜ & Dimediumi Suvekool 2021

01.09.2021
Lemmikloom

Augustikuu viimasel nädalavahetusel toimus Eesti Maaülikoolis juba teist aastat järjest EMÜ & Dimediumi Suvekool. Suvekool annab praktiseerivatele loomaarstidele suurepärase võimaluse koguneda tuttavasse Maaülikooli oma oskusi ja teadmisi täiendama, aga ka armsate kolleegidega kohtuma ja kogemusi vahetama. 

Sel aastal koosnes kahepäevane Suvekool viiest õpimoodulist: stomatoloogia I & II, anestesioloogia, erakorraline meditsiin ja eksootilised loomad. Esmakordselt toimunud eksootiliste loomade töötoas õpiti andma esmaabi, teostada fikseerimist ja kliinilist ülevaatust meriseal, küülikul ja tuhkrul. 

Mõlemal päeval jagasid tarkusi ja juhendasid töötubasid kokku kaheksa oma ala spetsialisti. 7-tunnised töötoad olid kombineeritud auditoorsest (3h) ja väga väärtuslikust praktilisest (4h) õppest. 

Tuhat tänu kõigile tublidele loomaarstidele, kes end Suvekooli täiendama tulid ja sügav tänukummardus lektoritele ja organisaatoritele – Aleksandr Semjonov, Piret Savvi, Kadri Kääramees, Aiki Saaremäe, Raidy Mägi, Kristin Tõnise, Katrin Silm, Kadri Janson, Kristi Sisask. Aitäh ilusate fotode eest, Maare Mõttus! 

Kohtumiseni EMÜ & Dimediumi Suvekoolis juba augustis 2022!