EMÜ & Dimediumi Suvekool 2022

02.09.2022
Lemmikloom

Juba kolmandat aastat järjest tõi EMÜ ja Dimediumi Suvekool augusti viimasel nädalavahetusel kokku kogenud ja õpihimulised loomaarstid. 

Kaheteistkümne oma ala spetsialisti juhtimisel toimus viis erinevat õpituba. Loomaarstid said valida nelja töötoa vahel – kujutav diagnostika, eksootilised loomad, dermatoloogia/onkoloogia ja ortopeedia. Esmakordselt olid sel aastal oodatud osalema ka veterinaarassistendid. Spetsiaalselt assistentidele kokku pandud anesteesia töötuba oli ka üks selle aasta populaarsemaid, mis andis kinnitust, et tegime õige sammu!

Vahetu suhtlus kolleegidega on oluline osa kestvast õppeprotsessist, sest üksteise kogemustest õppimine viib edasi nii säravsilmse veterinaararsti kui Eesti veterinaaria taset tervikuna. Soovime südamest, et meie loomaarstide omavaheline suhtlus, patsientide edasisuunamine ja infovahetus oleks avatud ja julge. Koos oleme tugevamad ja targemad!

Täname südamest kõiki meie suurepäraseid lektoreid ja õpihimulisi osalejaid! Kohtumiseni taas juba järgmisel hilissuvel. 

 

 

Fotograaf: Maare Mõttus