Maaülikooli ja Dimediumi SUVEKOOL 2020

01.09.2020
Lemmikloom

28. ja 29. augustil toimus Eesti Maaülikooli väikeloomakliinikus Maaülikooli ja Dimediumi SUVEKOOL. Eesti väikeloomaarstidele suunatud praktiline õpe koosnes neljast töötoast – neuroloogia & ortopeedia, anestesioloogia, erakorraline meditsiin ja stomatoloogia. Koolituspäevadele lisas erilisust ka see, et nelja töötuba juhendas ühtekokku lausa 11 lektorit.

Dimedium on terve looma nimel tegutsenud juba 28 aastat, pidades alati väga oluliseks osaks oma tegevusest veterinaaria arengu ja Eesti loomaarstide täiendõppe toetamist. Selleks oleme loonud lausa eraldi fondi – Ajufondi, millest viimasel viiel aastal oleme suure osa panustanud Dimediumi Talvekooli korraldamisesse.

Üha suurem osalus Talvekoolis on näidanud, et meie loomaarstid vajavad ja hindavad kõrgelt regulaarset koolitust meie oma lektoritelt ja kogemuste vahetamist kolleegidega üle Eesti. Loodame siiralt, et ka EMÜ & Dimediumi Suvekoolist kasvab välja oodatud traditsioon, mis ühendab Eesti loomaarste.

Intensiivse õppe poolitas 28. augusti õhtul toimunud lektorite ja tublide õppurite ühine õhtusöök restoranis Meat Market.

Tuhat tänu, Piret Savvi, Aleksandr Semjonov ja kõik teised Suvekooli kangelastest lektorid Reelika Kruuda, Valentina Oborina, Ants Kuks, Kadri Kääramees, Aiki Saaremäe, Raidy Mägi, Rainer Hõim, Kadri Janson, Kristi Sisask. Lisaks täname suurepärast fotograafi, Maare Mõttust ja loomulikult kõiki tublisid Eesti loomaarste, kes end taas Maaülikooli täiendama tulid!