SPECIFIC CED 5 KG

lockHindade nägemiseks logige sisse
OMADUSED

Toit sisaldab vähendatud glükeemilise indeksiga teravilju (täisteranisu ja kaer) ja rohkelt kiudu. See soodustab glükoosi järk-järgulist vabanemist toidust, mis vähendab söömisjärgset (postprandiaalset) hüperglükeemiat ja toetab diabetes mellitusega patsiente.

Unikaalselt suur kalaõlist pärinevate oomega-3 rasvhapete EPA ja DHA ning kurgirohuõlist pärineva oomega-6 rasvhappe GLA sisaldus. On tõestatud, et oomega-3 rasvhapete suur tarbimine reguleerib verelipiide hüperlipideemia korral, aitab säilitada normaalset vererõhku ja suurendada insuliinitundlikkust. Need rasvhapped võivad mõjutada immuunvastust ja muuta eikosanoidide tootmist, mis mõjutavad erinevaid protsesse organismis.

Toit sisaldab pärmist pärinevaid ß-1,3/1,6-glükaane ja suurendatud koguses tsinki, seleeni ja oomega-3 rasvhappeid immuunvastuse toetamiseks. Beetaglükaanid võivad seonduda makrofaagidega, ergutades nii immuunsüsteemi ja muutes tsütokiinide tootmist.

Tasakaalustatud täistoit väga mõõduka energiasisaldusega, et toetada optimaalse kehakaalu säilitamist. Mineraalainete, nagu fosfori ja naatriumi piiratud sisaldus vähendab neerude koormust ja soodustab neerufunktsiooni eakatel koertel.

Toit sisaldab kalaõlist pärinevaid EPA ja DHA liigeste, naha ja karvastiku tervise toetuseks.

KOOSTIS

Nisu, maisivalk, kaer, tselluloosipulber, kartulivalk, kalaõli, hüdrolüüsitud sealihavalk, peedisäsi, mineraalained, munad, vitamiinid ja mikroelemendid, kalajahu, loomne rasv, päevalilleõli, kirpteelehe seemnekestad, kurgirohuõli, pärm (ß-1,3/1,6-glükaanide allikas), tauriin, L-karnitiin.
Antioksüdandid: EÜs heakskiidetud lisandid: BHA, BHT, propüülgallaat ja askorbüülpalmitaat. Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ega maitseaineid.

KASUTAMINE

Toitmisjuhendi ja toitainete sisalduse leiad pakendilt või toote infolehelt (vt allpool). Päevane toiduvajadus võib kõikuda sõltuvalt koera tõust, ümbritsevast keskkonnast, aastaajast, aktiivsusest jms. Seepärast on soovitatav jälgida koera konditsiooni ja kehamassi ning vastavalt sellele kohandada toidu kogust.

EI SOOVITATA

  • Noortele, kiiresti kasvavatele kutsikatele.
  • Tiinetele või imetavatele koertele.
LISAINFO
  • Endokriinhäired ilmnevad reeglina keskealistel või eakatel koertel. SPECIFIC™ CED Endocrine Management on välja töötatud eakate koerte toitainelise vajaduse toetamiseks. Mõõdukalt vähendatud fosfori ja naatriumi tase võivad toetada neerufunktsiooni; lisatud tauriin ja L-karnitiin võivad toetada südamefunktsiooni eakatel koertel.
  • Suurendatud lahustuva ja lahustumatu kiu sisaldus SPECIFIC™ CED Endocrine Management toidus toetab seedetrakti motiilsust ja mao-sooletrakti tervist.
  • Kirpteelehe seemnekestadest saadud psüllium on geelistuv ja lahustuv kiud, mis absorbeerib võrreldes oma kaaluga mitmekordselt vedelikku. Psüllium on tuntud oma soodsa toime tõttu seedetrakti töö regulatsioonile.
  • Naha ainevahetus on aktiivne ja vajadus mitmete nahaga seotud toitainete järgi on suur. Suurendatud vitamiin A ja E, ning B-grupi vitamiinide, tsingi ja seleeni sisaldus toetab naha ja karvastiku tervist.
  • Enamiku diabetes mellituse raviskeemide kohaselt soovitatakse päevane toidukogus jagada kahe toitmiskorra vahel. Toitmiskordade ajastamine oleneb tavaliselt konkreetse patsiendi insuliini aktiivsusest.
  • Kui koeraomanikud tahavad oma diabeeti põdevat koera premeerida või talle maiust anda, on soovitatav kasutada SPECIFIC™ Healthy Treats (Mini) maiuseid.
  • SPECIFIC™ CED Endocrine Management on spetsiaalselt pakitud lämmastikukeskkonda, et säilitada selle unikaalselt suurt EPA, DHA ja GLA sisaldust.
PAKEND

5 kg

TOOTJA

Dechra Veterinary Products

Küsige lisainfot Dimediumi kliendihalduritelt:

Katarina Krinka
5552 4115
Kliendihaldur