VetPlus Samylin suur koer 30 tbl

lockHindade nägemiseks logige sisse

Maks on väga oluline elund, mis osaleb mitmetes kehafunktsioonides, sh seedimine, immuunsus, säilitamine ja vere hüübimine. Kui maksakude kahjustub, eralduvad kahjulikud molekulid – vabad radikaalid. Vabad radikaalid tekitavad maksas armistunud kudet, mis on tuntud tsirroosina. Mida rohkem armistunud kudet maksas tekib, seda keerulisem on maksal funktsioneerida.

Varajased maksakahjustused ilmnevad mõnikord vereproovidest, kuid sümptomid nagu oksendamine, väsimus, turses kõht ja kollatõbi ilmnevad sageli alles siis kui 75% maksa funktsioonist on juba kadunud. Paljudel juhtudel pöördutakse arsti juurde alles siis, kui probleemid on arenenud juba väga kaugele.

Kahjulike vabade radikaalide neutraliseerimine antioksüdantidega aitab maksa edasiste kahjustuste eest kaitsta ja võimaldab uuendada mittearmistunud kudet.

OMADUSED

SAMYLIN® on välja töötatud maksafunktsiooni toetamiseks, kaitstes seda antioksüdantidega kahjulike molekulide – vabade radikaalide eest

Maks osaleb väga paljudes toimingutes, seega võib maksaprobleemidel olla mitmeid erinevaid põhjuseid. SAMYLIN® aitab järgmiste (kuid mitte ainult nende) probleemide puhul:

  • Äge või krooniline hepatiit (maksapõletik).
  • Ravimite (nt steroidide) kasutamine, mis tekitab maksale lisastressi.
  • Pärast traumat (kukkumine, liiklusõnnetus).
  • Pärast operatsiooni.
  • Pärast mürgi söömist.
  • Kroonilised metaboolsed haigused, nagu Cushing’i sündroom, mis mõjub maksale negatiivselt.
KOOSTIS

SAMYLIN® sisaldab ainulaadset kombinatsiooni neljast antioksüdandist, mis aitavad koos neutraliseerida vabu radikaale maksas.

S-adenosüül-L-metioniin (SAM)

Glutatiooni tootmise võti. Glutatioon on kõige olulisem antioksüdant kehas. SAM on väga õrn, seetõttu on see SAMYLIN® toidulisandis maohappe eest spetsiaalse kattega kaetud.

Silübiin

Seda ekstraheeritakse piimohakast, taimest, mille maksa kaitsvad omadused on tõestust leidnud juba sajandeid. Silübiin on antioksüdant, mis aitab maksarakkudel taastuda.

Vitamiin E

Kaitseb maksarakke vabade radikaalide eest, mis võivad maksarakke tappa.

Vitamiin C

Annab koos E-vitamiiniga tugevama antioksüdantse toime, kaitstes ja toetades maksa.

KASUTAMINE

SAMYLIN’i® spetsiaalselt maksa toetamiseks välja töötatud koostis on usaldusväärne ja toimib erinevate maksaprobleemide korral.

SAMYLIN® on mugavamaks kasutamiseks saadaval nii tablettide kui pulbrikotikestena.

Kotikese sisu võib segada ka veega ja manustada süstlaga.

SAMYLIN® on välja töötatud erineva suurusega lemmikutele, muutes annustamise lihtsaks.

SAMYLIN’is® sisalduv õrn SAM on maohappe eest kaitstud spetsiaalse kattega. Nii saame olla kindlad, et koostisained jõuavad õigel kujul ja kahjustamata sinna, kuhu vaja.

 

Päevane soovituslik annus

Kehakaal Kotikest/tabletti
<5 kg 1 väikest tõugu
5-10 kg 2 väikest tõugu
11-20 kg 1 keskmist tõugu
21-30 kg 2 keskmist tõugu
31-40 kg 2 suurt tõugu
41-50 kg 3 suurt tõugu
 

SAMYLIN® on saadaval kõigis hästivarustatud loomakliinikutes. Küsige lisainfot oma loomaarstilt või helistage VetPlusi edasimüüja Dimediumi infotelefonil: 800 8800

TOOTJA

Küsige lisainfot Dimediumi kliendihalduritelt:

Inga Liis
5912 5121
Kliendihaldur