Innovaatiline kaasaskantav loomasööda analüsaator AgriNIR™ pälvis Maamessil JÄÄRA märgi

09.04.2015
Loomakasvatus

AgriNIR™ kaasaskantav loomasööda analüsaator läbis edukalt Maamessi-eelse tiheda konkursisõela põnevamate uudistoodete ja eksponaatide välja selgitamiseks ning pärjati Maamessi korraldajate poolt ühe messinaelana spetsiaalse JÄÄRA märgiga.

AgriNIR™ kaasaskantav loomasööda analüsaator läbis edukalt Maamessi-eelse tiheda konkursisõela põnevamate uudistoodete ja eksponaatide välja selgitamiseks ning pärjati Maamessi korraldajate poolt ühe messinaelana spetsiaalse JÄÄRA märgiga.

16.-18.aprillil 2015 toimuval Maamessil tutvustame ASi Remedium ekspositsioonialal C-3 innovaatilisi ja efektiivseid söötmislahendusi Remediumi ekspertidelt. Iga huviline saab esmakordselt Maamessi ajaloos näha oma silmaga näha ka kaasaskantavat loomasööda analüsaatorit AgriNIR™. AgriNIR™ mõõdab vaid sekunditega analüüsitava sööda niiskusprotsendi kuivaines, toorproteiini, tärklise, tuha, neutraal- (NDF) ja happekiu (ADF) sisalduse.

 

AgriNIR™ söödaanalüsaatori eelisteks on:

  • Kasutusmugavus - analüüs viiakse läbi kohapeal ja reaalajas. Seade töötab igasugustes keskkonnatingimustes, on vastupidav.
  • Tulemused hetkega - täielik analüüs vaid 60 sekundiga!
  • Madalad kulud (peamiselt vaid amortisatsioonikulu)
  • Proovide ettevalmistust ei toimu; võetud proovi kohene analüüs.
  • Lihtsus
  • Kasutusvalmidus: seadmesse on laaditud NIR kalibreerimiskõverad 7 NIR  perekonna jaoks; kokku 44 kõverat.

AgriNIR’i kompaktsus ja kaasaskantavus muudab proovide võtmise erinevates kohtades lihtsaks. Enam pole vaja “nuputada”, kui palju on kuivaine proovi laborisse analüüsimiseks saatmisest muutunud.

 

Mida JÄÄRA märk endast kujutab, selgitab Maamessi kodulehel projektijuht Margus Kikkul. "Maamessil ootavad külastajad igal aastal uudistooteid ja masinaid, milliseid pole varem nähtud. Eelmisel aastal pärjati esmakordselt põnevamad eksponaadid ja tooted erimärgistusega, milleks oli KUKK. Kukk õigustas ennast hästi ja nominentide väljasõelumine polnud kerge, messile tulijad pingutasid kõvasti kuke märgi saamise nimel. Tänavu on Maamessi graafilises kujunduses JÄÄR. Jäär on eestlastele ammustest aegadest tuntud koduloom, olnud taludes ikka au sees. Tänavugi on plaan huvipakkuvamatele eksponaatidele ja toodetele suuremat tähelepanu pöörata, märgistades need spetsiaalse JÄÄRA märgiga."

Capture_8.JPG

JÄÄRA märk juhatab külastajad kiiremini messiuudisteni.