Maamess Dimediumis 19.-20. aprillil

23.04.2018
Loomakasvatus

Juba kolmandat aastat järjest võõrustasime Maamessi ajal külalisi Dimediumi logistikakeskuses, pakkudes teadmiste ja nõustamise kõrvale ka meelelahutust ja kõhutäidet.

Juba kolmandat aastat järjest võõrustasime Maamessi ajal külalisi Dimediumi logistikakeskuses, pakkudes teadmiste ja nõustamise kõrvale ka meelelahutust ja kõhutäidet.

Seekord oli Maamess Dimediumi jaoks pisut pidulikum – tähistame sel aastal lausa kolme koostööjuubelit meie jaoks väga oluliste partneriga – Urban 10, Safesil 10 ja Sprayfo 15! Nii tootjate farmitehnika, silokindlustuslisand kui ka piimapulbrid on oma kvaliteedi ja tulemustega võitnud aasta-aastalt üha rohkem Eesti põllumeeste südameid.

Kaugemad külalised saabusid Dimediumi Maamessile helikopteriga.

Farmitehnikast tunti seekord enim huvi Urban Alma Pro jootmisautomaadi, Coloquick ternespiimahalduri, ultraheliaparaatide ja loomade jälgimissüsteemide Alta CowWatch ja Medria vastu.

Selga proovimiseks oli välja pandud lai valik kvaliteetseid õhkuläbilaskvaid ja masinpestavaid Drytex farmiriideid.

Teisel messipäeval toimusid meie seminariruumis karjahaldustarkvara DairyComp305 esitlused. Spetsialist Sven Tammoja kirjeldas esmalt ideaalse organisatsiooni missiooni, visiooni ja struktuuri ning liikus edasi karjahalduse ja taastootmise eesmärkide ja näitarvudeni.

Tarkvara ülesanne on parandada haldust, kuid maksimaalse kasu saamiseks peab selle kasutamine olema farmis selgelt eesmärgistatud.

 

Meie farmitehnika ja toodetega saate tutvuda Tartus Dimediumi logistikakeskuses, aadressil Roheline 9.

Leppige meiega aeg kokku, arutame läbi teie vajadused ning komplekteerime just teile sobiva lahenduse!

 

Arne Tuhkur
739 0692
arne.tuhkur@dimedium.ee