Veterinaarmeditsiin 2019

28.10.2019
Loomakasvatus Lemmikloom

25.-26. oktoobril toimus Dorpati konverentsikeskuses traditsiooniline Veterinaarmeditsiin. Juubelihõngulise konverentsiga tähistati ühtlasi 100 aasta möödumist Eesti Loomaarstide Ühingu ja 25 aasta möödumist Eesti Väikeloomaarstide Seltsi loomisest. 

Sisutihedad ja põnevad loengud nii välis- kui meie oma lektoritelt olid sel aastal jagatud nelja sektsiooni vahel – suurloomaarstid, väikeloomaarstid, toiduhügieen ja loomaarstide abilised. 

Dimedium esitles konverentsil muuhulgas Draminski ultraheliskannereid, Bio Enterprise mineraaliboole, toidulisandeid ja hooldustooteid väikeloomadele ning palju muud. Lisaks tutvustasime esmakordselt Dimediumi Talvekooli loengukava. Juba viiendat aastat toimuv Dimediumi Talvekool leiab aset 6.-8. veebruaril 2020. Tutvuge kavaga SIIN.

Kirsina tordil poolitas juubelikonverentsi suurejooneline galaõhtu Ahhaa teaduskeskuses. Dimediumi Missioonipreemia 2019. a. laureaat on ELÜ president Priit Koppel pikaaegse Eesti Loomaarstide Ühingu suurepärase ja professionaalse juhtimise eest. 

Dimedium tänab konverentsi korraldajaid ja kõiki, kes meie boksist läbi astusid! 

Terve looma nimel!

 

Livia Ränkson
Turundusjuht