Dimediumi missioonipreemia 2023 laureaat Dr Kristo Klaassen

01.11.2023
Üldine

Oktoobri lõpus toimus Eesti veterinaarhariduse lättes Tartus loomaarstide iga-aastane suursündmus Veterinaarmeditsiin 2023. Konverentsi esimese päeva õhtul andsime traditsiooniliselt välja ka Dimediumi missioonipreemia.

 

Sel aastal pälvis preemia ja austuse Billy loomakliiniku arst Dr Kristo Klaassen, kes seisab järjekindlalt ja jõuliselt Eesti veterinaarhariduse ja väljaõppe parendamise eest.

Tihti ise tahaplaanile jäädes algatab Kristo arutelusid, paneeldiskussoone ja võtab sõna teemadel, mis puudutavad loomaarstide eriala säilimist, edasi arenemist ja uue põlvkonna pealekasvu. Diskussioonidesse kaasab ta aktiivselt ka noori arste ja küsib nende arvamust, kuidas võiks loomaarstindust Eestis paremaks muuta.

Õnnitleme Kristo Klaassenit preemia pälvimise puhul! Dimedium on Sinu üle uhke ja alati valmis tegema koostööd Terve looma nimel!

Dimediumi missioonipreemia antakse Veterinaarmeditsiini konverentsil välja alates 2010. aastast. Preemia antakse inimesele, teole või organisatsioonile, kes on korda saatnud midagi väljapaistvat looma tervise või veterinaaria arendamisel Terve looma nimel.

Dimedium toetab Eesti loomaarstide täiendõpet ja pani sel korral Veterinaarmeditsiini konverentsile õla alla peasponsorina.