Terve looma nimel, vastutustundlikult!

31.05.2019
Üldine

Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum tunnustas 22. mai õhtul toimunud pidulikul galal Eestis tegutsevaid ettevõtteid, kes hoolivad ümbritsevast ning soovivad panustada ühiskonda rohkemaga, kui seadus nõuab või on majanduslikult kasumlik. 

 

Dimediumit tunnustati juba viiendat aastat järjest Vastutustundliku Ettevõtluse Sertifikaadi ja hõbetaseme kvaliteedimärgisega. See näitab, kui teadlikult ja süsteemselt oleme vastutustundlikkust ning sotsiaalset ja keskkondlikku jätkusuutlikkust sidunud oma ettevõtte strateegia ja põhiväärtustega. 

Keskkonnateadlik käitumine ei ole meie jaoks heategevus vaid Dimediumi põhitegevuse osa. Meie usume, et läbipaistvam, ausam, keskkonnasõbralikum ja vastutustundlikum maailm on võimalik!

Dimediumi tegevusvaldkondades – põllumajanduses ja veterinaarias – on vastutustundlikkus väga olulisel kohal. Foorum annab suurepärase võimaluse meil oma tegevuste mõju järjepidevalt hinnata ja õigetes kohtades muutusi teha.

Lisaks sellele, et valime koostööpartneriteks ettevõtted, kes jagavad meie väärtusi, panustame aktiivselt loomade heaolu edendamisele Eesti karjades. Korraldame regulaarselt maailmapraktika tasemel koolitusi alates lüpsihügieenist kuni ettevõtte kasumlikuma juhtimiseni. Lisaks osaleme rahvusvahelises antibiootikumide vastutustundliku kasutamise teavitusprogrammis, mille eesmärk on ravimite mõistliku kasutamisega aidata ohjata antibiootikumiresistentsuse tekkimist. Nii aitame hoida antibiootikumiravi efektiivsena ka tulevaste põlvede jaoks.

Vastutustundlikkus on kirjutatud Dimediumi DNAsse. Teadvustame igapäevaselt oma tegevuste ja otsuste mõju ja püüame leida viise, kuidas saame oma valikuid veelgi läbimõeldumalt teha.

Kõik, millele suunad oma tähelepanu, läheb paremaks!

Meie Dimediumis töötame iga päev selle nimel, et ka meie lapselapsed saaksid süüa puhast kodumaist toitu, tunda rõõmu ilusatest Eestimaa metsadest ja puhtast õhust!

Nii muudamegi oma igapäevaste valikute ja tegudega maailma paremaks vähemalt sellevõrra, kui on meie võimuses.